Türkiye ' de Üretiyoruz Dünyaya Satıyoruz

Değerli Sektör Profesyoneli;

Türkiye ' de Üretiyoruz Dünyaya Satıyoruz!

Bahçe Mobilyaları, Minderler, Camping Malzemeleri, Plaj ekipmanlarının Tekstil, Metal ve Siesta ürünleri başlıkları altında toplandığı sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Üretimini Türkiye ' de gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi Türkiye ' deki tüm BAUHAUS, CARREFOUR, CARREFOUR EXPRESS, KOÇTAŞ, METRO, MİGROS, ÖZDİLEK, REAL, TANSAŞ, TEKZEN gibi zincir market ve yapı market guruplarında, Otel, Motel, Spor tesisleri ve Sitelerde tercih edilmektedir. Ayrıca Belde ürünleri Tüm Avrupa ülkeleri, Rusya, Tüm Türki Cumhuriyetler, Azerbaycan, Bulgaristan, Ukrayna ve Kıbrıs ' a ihraç edilmektedir. 25 yıldır ürettiği dayanıklı ürünlerle girdiği pazarlarda Marka haline gelmiş ve çok iyi pazar referanslarına sahip şirketimiz yıllık 3.000.000 adet değişik ebat, renk ve kumaştan minderler üretmektedir. Metal ürünlerde sağlamlığı ve dayanıklılığı ön planda tutarak yıllarca sorunsuz kullanılan ürünler üretme gayretinde olan şirketimiz, Avrupa?nın yakından tanıdığı Siesta markasının Türkiye Marketler distribütörüdür. Türkiye ' de üretilen ve birçok Avrupa ülkesine satılan Siesta (Rattan/Garden/Contract) ürünlerinin kullanılacağı alana uygun olarak değişik özelliklere sahip minderleri BELDE tarafından üretilmektedir.
Şirketimiz her sene ciddi bütçeler ayırarak yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile ürünlerini daha da iyiye taşımak ve geliştirmek için ciddi yatırımlar yapmaktadır.

Aşağıda 2012 seri üretimde olan ürünlerimizden bazılarını bulabilirsiniz. İmalatımızda olan tüm ürünleri görmek için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz.

Toptan özel siparişleriniz ve/veya fiyat listelerimiz için info@beldegarden.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Diğer Haberler

İletişim Detayları

T: +90 (216) 611 81 71
F: +90 (216) 611 79 45
E: info@beldegarden.com
A: Adem Yavuz Mh. Fatih Sultan Cd. No:7 A.Dudullu Ümraniye / ISTANBUL / TÜRKİYE